Zamówienia niestandardowe

Każdy z nas marzy o pięknym ogrodzie, który cieszy oko, ale również jest miejscem odpoczynku i relaksu. Dlatego szukamy inspiracji i najlepszych rozwiązań spoglądając na najnowsze trendy. Dziś dla większości z nas najbardziej pożądanym okazuje się wzornictwo nowoczesne. Czym jest nowoczesność w ogrodzie? To przede wszystkim ład i minimalizm, ale aby osiągnąć oczekiwany efekt najważniejsze jest planowanie i projekt. Skrupulatna analiza projektowa daje nam  możliwość znalezienia idealnych dopasowań, które są szczególnie ważne na małych przestrzeniach.

Jeżeli wiemy już, jakie są nasze oczekiwania, wówczas mamy opcję skorzystania z umiejętności i doświadczeń wykwalifikowanych projektantów,  nie jest to oczywiście konieczne, bo projekt koncepcyjny możemy wykonać również sami.

Gdy mamy już pomysł, mamy rysunek lub projekt, wówczas potrzebny nam będzie wykonawca. Jako firma zajmująca się drewnianą architekturą zewnętrzną, chciałbym zaoferować nasze usługi właśnie w tym zakresie.

Większość naszych realizacji powstaje na podstawie projektu Klienta. Zarówno pojedynczych obiektów jak i całych aranżacji ogrodów i tarasów, nawet tak niespotykanych, jak tarasy stropowe, na dachu bloku mieszkalnego.

 

Poniższe zdjęcia, to projekt domku narzędziowego przesłany przez Klienta i jego realizacja.

projekt domku narzędziowego

garaż drewniany

 

Wycena i realizacja, jest możliwa dla wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. W większości widoczne są one w menu głównym strony internetowej. Zamówienia pod wymiar wykonujemy dla obiektów konstrukcyjnych takich jak tarasy, altany, wiaty, domki narzędziowe lub garaże. Z kolei obiekty małej architektury jak: meble ogrodowe, huśtawy lub donice wykonujemy według projektu, który najlepiej poprzeć wstępną wizualizacją. Dobrym pomysłem jest w tym przypadku odszukanie przykładowych zdjęć na stronach internetowych lub w grafikach przeglądarki.

Obsługujemy zlecenia Klientów prywatnych oraz zamówienia publiczne. W wieloletniej aktywności na rynku, możemy pochwalić się owocną współpracą z projektantami ogrodów, firmami deweloperskimi, także z innymi montażystami konstrukcji drewnianych i stalowych, którzy z sukcesem wykorzystywali nasze produkty.

Na poniższym zdjęciu wycinek projektu zadaszenia dla zamówienia publicznego.

zadaszenia konstrukcja drewniana

Podsumowując, zachęcam do kontaktu, przede wszystkim przez formularz kontaktowy. Jedno przesłane zapytanie lub rysunek do wyceny, czasem staje się początkiem wspaniałych realizacji, które przynoszą satysfakcję naszym Klientom oraz  nam jako wykonawcą.