KONSTRUKCJE DREWNIANE

 

Dlaczego konstrukcje drewniane?

Drewno jest uniwersalnym materiałem, uwielbianym przede wszystkim za jego piękny i naturalny wygląd oraz dotyk. Jest jednym z najpiękniejszych surowców, jakich dostarcza nam natura. Drewno jest najlepiej spełniającym swoją rolę materiałem – pozwalającym, na stworzenie przyjaznego, ciepłego i naturalnego otoczenia zewnętrznego.

 

ComplexWood – Garden zajmuje się wykonywaniem konstrukcji drewnianych w zakresie architektury ogrodowej. W dziale tym znajdują się produkty wykonywane indywidualnie, według uzgodnionego z Klientem projektu.

 

konstrukcja dachuProjekt i wycena

Każdy projekt konstrukcji drewnianej jest traktowany indywidualnie, według oczekiwań i potrzeb Klienta. Przygotowując projekt, dokładnie ustalamy z Klientem kształt, wygląd i funkcjonalność konstrukcji. Na specjalnie życzenie Klienta, projekt, obejmujący opis budowlany i kosztorys, możemy poszerzyć o wizualizację komputerową. Tak przygotowany projekt przedstawiamy Klientowi, preferując postać elektroniczną. Po akceptacji projektu przez Klienta ustalamy termin i zakres prac.

Wstępna wycena nie jest zobowiązująca – wystarczy podać parametry, jakie Państwa interesują, a my przygotujemy dla Państwa wstępny projekt.

 

Montaż

Większe produkty (np. altany, place zabaw, drewutnie) dostarczane do Klienta są w elementach i na miejscu montowane. Usługa montażu połączona jest z dostawą wyrobu. Montaż poprzedzony jest szczegółowymi uzgodnieniami z Klientem, w zakresie przygotowania terenu, miejsca i godzin dostaw.

Nasi pracownicy w szybki i fachowy sposób dokonają montażu zakupionego produktu. Doświadczenie i wyposażenie w odpowiedni sprzęt oraz narzędzia, gwarantuje odpowiednią jakość i szybkość montażu.