ATY GARAŻOWE

Wiaty garażowe idealnie zastępują garaż, zabezpieczając samochód przed atmosferycznymi zagrożeniami – deszczem, śniegiem czy słońcem.

Wiata garażowa oprócz podstawowej funkcji, czyli zadaszonego parkingu dla naszego samochodu, dobrze sprawdzi się także jako zastępstwo ogrodowej altany. Po wyposażeniu w meble ogrodowe, zabudowana i zadaszona wiata, świetnie nada się jako miejsce do odpoczynku i spotkań ze znajomymi.

 

Drewno

Wiaty garażowe standardowo wykonujemy z wyselekcjonowanego litego suszonego drewna sosnowego lub świerkowego. Stosowanie suszonego materiału zabezpiecza nasze wyroby przed pękaniem i wykręcaniem się.

Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy także wiaty z innych gatunków drewna.

 

Malowanie

Każdy element wiaty jest impregnowany, w celu wzmocnienia i zabezpieczenia materiału przed wilgocią, pleśnią oraz owadami. Dodatkowo możemy wykonać malowanie nadające kolor. Cena i kolor oraz inne szczegóły uzgadniane są indywidualnie z Klientem.

 

Montaż

Nasze wiaty garażowe składamy za pomocą nierdzewnych śrub i wkrętów, w celu nadania im zdecydowanie wyższego standardu jakości i estetyki. Staramy się umiejscowić łączenia w takich miejscach, aby były niewidoczne. Ponadto stosujemy najwyższej jakości nierdzewne elementy łączące, śruby i wkręty. Decydując się na wiatę, mającą służyć nam przez klika lat, nie warto oszczędzać na tanich i łatwo ulegających korozji elementach łączących. Skorodowane elementy zmniejszą estetykę i w wielu przypadkach negatywnie wpłyną na wygląd drewna. Wiele gatunków drewna jest mało odporna na rdzę, powodującą przebarwienia w drewnie.

Przy zakupie elementów drewnach, warto upewnić się, że błahe i często niewidoczne detale, zostały wykonane z najwyższej jakości nierdzewnego materiału.

 

Zabudowa

Ponadto wiaty wyposażone są w możliwość zabudowy boków, poprzez dodatkowe panelowe ogrodzenia. Wiata garażowa dodatkowo wzbogacona o zabudowane boki, dobrze wkomponują się w każdą działkę, a nawet ogród.

 


 

Zapytaj o pełną ofertę na wiaty i zadaszenia poprzez formularz kontaktowy lub sprawdź naszą ofertę cenową na tego typu konstrukcje.

konstrukcja-wiaty-poliweglan

 


 

altana-łukowa-kryta-poliweglanem

 


altana-z-zabudowa