Meble ogrodowe

MEBLE OGRODOWE

komplety ogrodowe od producentaKomplety drewnianych mebli ogrodowych to gotowe rozwiązania do zaadoptowania przestrzeni wypoczynkowej w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Drewniane meble ogrodowe są najpopularniejszymi meblami wypoczynkowymi kupowanymi przez klientów na polskim rynku. Ich zaletą jest przede wszystkim trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Meble ogrodowe są nieocenionym elementem wystroju tarasu czy ogrodu. Solidne konstrukcje naszych mebli tworzą reprezentacyjne i jednocześnie sprzyjające relaksowi i wyciszeniu produkty. Wszystkie nasze wzory odznaczają się ciekawą i elegancką stylistyką. Są stonowane i wysmakowane, a jednocześnie wygodne, funkcjonale i praktyczne. Projektujemy trwałe, długowieczne oraz łatwe w konserwacji drewniane meble ogrodowe.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnik tradycji czy też minimalizmu i prostoty, jak również romantyczna dusza.

 

Drewno

Nasze meble wykonywane są z wyselekcjonowanego litego suszonego drewna robinii akacjowej, sosny oraz świerku. Stosowanie suszonego materiału zabezpiecza nasze wyroby przed pękaniem i wykręcaniem się.

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy także meble z innych gatunków drewna.

 

Montaż

Nasze meble ogrodowe staramy się składać bez użycia śrub i wkrętów, w celu nadania im zdecydowanie wyższego standardu jakości i estetyki. Taki zabieg wymaga od nas poświęcenia każdemu elementowi zestawu dużo więcej czasu, zaangażowania i nakładu pracy. Jednakże niektóre meble wymagają zastosowania metalowych elementów łączących. Wówczas staramy się umiejscowić łączenia w takich miejscach, aby były niewidoczne lub maskować za pomocą kołków. Ponadto stosujemy najwyższej jakości nierdzewne elementy łączące, śruby i wkręty. Wybierając meble ogrodowe, mające służyć nam przez klika lat, nie warto oszczędzać na tanich i łatwo ulegających korozji elementach łączących. Skorodowane elementy zmniejszą estetykę mebli i w wielu przypadkach negatywnie wpłyną na wygląd drewna. Wiele gatunków drewna jest mało odporna na rdzę, powodującą przebarwienia w drewnie.

Przy zakupie produktów drewnianych warto upewnić się, że błahe i często niewidoczne detale zostały wykonane z należytą starannością i z zastosowaniem najlepszych materiałów. 

 

 

 

Wzór Owal

komplet mebli ogrodowych w kolorze pinia Klasyczny zestaw ogrodowy, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród Klientów, ceniących sobie wygodę i praktykę, podczas towarzyskich spotkań przy grillu.  

 

 

 

 

Czytaj więcej: Wzór Owal

Wzór tarasowy

 

  listewkowy komplet mebli ogrodowych Idealny zestaw do ogrodu lub na taras czy balkon. Zestaw obejmuje prostokątny stół, wygodną ławę, dwa krzesła w opcji z podłokietnikami lub bez. Komplet wykonany z sezonowanego drewna robinii akacjowej. Lekkie i praktyczne meble doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność częstego przestawiania.

 

Czytaj więcej: Wzór tarasowy

Wzór Cube

 

wzór kostka cubeProsty, a zarazem elegancki zestaw ogrodowy, wykonany w ponadczasowym charakterze i stylistyce. Komplet obejmuje praktyczny prostokątny stół oraz dwa wygodne krzesła i ławę. Zgrabny zestaw również idealnie nadaje się na mniejsze tarasy czy balkony - praktycznym rozwiązaniem jest tutaj stół, pod który można wsunąć ławę i krzesła, co pozwoli na zaoszczędzenie miejsca.

 

Czytaj więcej: Wzór Cube

Wzór Biesiadny

wzór biesiadny na styl góralski

   Duży, solidny i masywny komplet ogrodowy składający się ze stołu i dwóch ław. Praktyczne ławy z oparciami pozwolą na długie przesiadywanie i biesiadowanie na świeżym powietrzu. Stół wzmacniany w dolnej części deską - mogącą służyć jako dodatkowa półka. Ręcznie rzeźbione elementy zestawu nadają mu niepowtarzalny wygląd.

 

Czytaj więcej: Wzór Biesiadny

Styl skandynawski

 

nowoczesne meble ogrodowe

 

 

 

Luksusowy komplet mebli ogrodowych w zachodnioeuropejskiej stylistyce jest kolejną nowością w naszej ofercie na ten sezon. Więcej informacji na temat tego zestawu pojawi się wkrótce. W razie zainteresowania prosimy o kontakt  poprzez formularz kontaktowy naszej strony.

Czytaj więcej: Styl skandynawski