OBUDOWY NA KOSZE  ŚMIETNIKOWE

Śmietnik stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego domu i ogrodu. Dzięki naszej propozycji – obudowie na śmietnik, możemy sprawić, aby stały się nie tylko elementem funkcjonalnym, ale także estetycznym. Ponadto obudowa taka, pełni również funkcję ochronną – nie zalewa, ani nie ogrzewa pojemników na śmieci. Dzięki naszym obudowom, śmietnik wtopi się w ogrodzenie bądź otoczenie domu, zapewniając estetyczny i schludny wygląd pojemników na śmieci.

 

obudowa na worki segregacyjneDrewno

Obudowy na kosze śmietnikowe standardowo wykonujemy z wyselekcjonowanego litego suszonego drewna sosnowego lub świerkowego. Stosowanie suszonego materiału zabezpiecza nasze wyroby przed pękaniem i wykręcaniem się.

Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy także obudowy z innych gatunków drewna.

 

Malowanie

Każda obudowa na kosz śmietnikowy jest impregnowana, w celu wzmocnienia i zabezpieczenia materiału przed wilgocią, pleśnią oraz owadami. Dodatkowo wykonujemy malowanie nadające kolor. Cena i kolor oraz inne szczegóły uzgadniane są indywidualnie z Klientem.

 

Montaż

Nasze obudowy na kosze śmietnikowe składamy za pomocą nierdzewnych śrub, wkrętów i okuć, w celu nadania im zdecydowanie wyższego standardu jakości i estetyki. Staramy się umiejscowić łączenia w takich miejscach aby były niewidoczne. Ponadto stosujemy najwyższej jakości nierdzewne elementy łączące, śruby i wkręty. Decydując się na obudowę na kosz śmietnikowy, mającą służyć nam przez klika lat, nie warto oszczędzać na tanich i łatwo ulegających korozji elementach łączących. Skorodowane elementy zmniejszą estetykę i w wielu przypadkach negatywnie wpłyną na wygląd drewna. Wiele gatunków drewna jest mało odporna na rdzę, powodującą przebarwienia w drewnie.

 

Obudowa na kosz śmietnikowy

Czytaj więcej: Obudowa na kosz śmietnikowy