DOMKI NARZĘDZIOWE

Domki narzędziowe nadają się do każdego ogrodu. Pełnią rolę przede wszystkim funkcjonalną, ale także estetyczną. Mogą służyć jako idealne schowki na sprzęt ogrodowy czy też narzędzia.

 

Drewno

Domki narzędziowe standardowo wykonujemy z wyselekcjonowanego litego suszonego drewna sosnowego lub  świerkowego. Stosowanie suszonego materiału zabezpiecza nasze wyroby przed pękaniem i wykręcaniem się.

Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy także domki narzędziowe z innych gatunków drewna.

 

domek narzędziowy o dużym metrażuMalowanie

Każdy domek narzędziowy jest impregnowany, w celu wzmocnienia i zabezpieczenia materiału przed wilgocią, pleśnią oraz owadami. Dodatkowo możemy wykonać malowanie nadające kolor. Cena i kolor oraz inne szczegóły uzgadniane są indywidualnie z Klientem.

 

Montaż

Nasze domki narzędziowe składamy za pomocą nierdzewnych śrub, wkrętów i okuć, w celu nadania im zdecydowanie wyższego standardu jakości i estetyki. Staramy się umiejscowić łączenia w takich miejscach aby były niewidoczne. Ponadto stosujemy najwyższej jakości nierdzewne elementy łączące, śruby i wkręty. Decydując się na domek narzędziowy, mający służyć nam przez klika lat, nie warto oszczędzać na tanich i łatwo ulegających korozji elementach łączących. Skorodowane elementy zmniejszą estetykę i w wielu przypadkach negatywnie wpłyną na wygląd drewna. Wiele gatunków drewna jest mało odporna na rdzę, powodującą przebarwienia w drewnie.

 

Modyfikacja

Domki narzędziowe z naszej oferty posiadają konstrukcję, umożliwiającą modyfikację wymiarów. Do każdego domku można dobudować funkcjonalną drewutnię.

 

Podłoże

Domki poziomujemy i ustawiamy na betonowych bloczkach oraz papie podkładowej, jako izolacji przeciwwilgociowej. Przygotowanie podłoża należy do Klienta. Może być to trawnik, ale teren musi być prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.

 


 

Zapytaj o pełną ofertę na domki narzędziowe poprzez formularz kontaktowy lub sprawdź naszą ofertę cenową na tego typu konstrukcje.


ciekawy-domek-narzedziowy

 

indywidualne-zamowienie

ogrodowy-domek-narzędziowy