Meble ogrodowe

MEBLE OGRODOWE

komplety ogrodowe od producentaKomplety drewnianych mebli ogrodowych to gotowe rozwiązania do zaadoptowania przestrzeni wypoczynkowej w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Drewniane meble ogrodowe są najpopularniejszymi meblami wypoczynkowymi kupowanymi przez klientów na polskim rynku. Ich zaletą jest przede wszystkim trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Meble ogrodowe są nieocenionym elementem wystroju tarasu czy ogrodu. Solidne konstrukcje naszych mebli tworzą reprezentacyjne i jednocześnie sprzyjające relaksowi i wyciszeniu produkty. Wszystkie nasze wzory odznaczają się ciekawą i elegancką stylistyką. Są stonowane i wysmakowane, a jednocześnie wygodne, funkcjonale i praktyczne. Projektujemy trwałe, długowieczne oraz łatwe w konserwacji drewniane meble ogrodowe.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnik tradycji czy też minimalizmu i prostoty, jak również romantyczna dusza.

 

Drewno

Nasze meble wykonywane są z wyselekcjonowanego litego suszonego drewna robinii akacjowej, sosny oraz świerku. Stosowanie suszonego materiału zabezpiecza nasze wyroby przed pękaniem i wykręcaniem się.

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy także meble z innych gatunków drewna.

 

Montaż

Nasze meble ogrodowe staramy się składać bez użycia śrub i wkrętów, w celu nadania im zdecydowanie wyższego standardu jakości i estetyki. Taki zabieg wymaga od nas poświęcenia każdemu elementowi zestawu dużo więcej czasu, zaangażowania i nakładu pracy. Jednakże niektóre meble wymagają zastosowania metalowych elementów łączących. Wówczas staramy się umiejscowić łączenia w takich miejscach, aby były niewidoczne lub maskować za pomocą kołków. Ponadto stosujemy najwyższej jakości nierdzewne elementy łączące, śruby i wkręty. Wybierając meble ogrodowe, mające służyć nam przez klika lat, nie warto oszczędzać na tanich i łatwo ulegających korozji elementach łączących. Skorodowane elementy zmniejszą estetykę mebli i w wielu przypadkach negatywnie wpłyną na wygląd drewna. Wiele gatunków drewna jest mało odporna na rdzę, powodującą przebarwienia w drewnie.

Przy zakupie produktów drewnianych warto upewnić się, że błahe i często niewidoczne detale zostały wykonane z należytą starannością i z zastosowaniem najlepszych materiałów.