ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Meble ogrodowe

Komplety drewnianych mebli ogrodowych to gotowe rozwiązania do zaadoptowania przestrzeni wypoczynkowej w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Drewniane meble ogrodowe są najpopularniejszymi meblami wypoczynkowymi kupowanymi przez klientów na polskim rynku. Ich zaletą jest przede wszystkim trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Meble ogrodowe są nieocenionym elementem wystroju tarasu czy ogrodu. Solidne konstrukcje naszych mebli tworzą reprezentacyjne i jednocześnie sprzyjające relaksowi i wyciszeniu produkty. Wszystkie nasze wzory odznaczają się ciekawą i elegancką stylistyką. Są stonowane i wysmakowane, a jednocześnie wygodne, funkcjonale i praktyczne. Projektujemy trwałe, długowieczne oraz łatwe w konserwacji drewniane meble ogrodowe.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnik tradycji czy też minimalizmu i prostoty, jak również romantyczna dusza.

 

Drewno

Nasze meble wykonywane są z wyselekcjonowanego litego suszonego drewna robinii akacjowej, sosny oraz świerku. Stosowanie suszonego materiału zabezpiecza nasze wyroby przed pękaniem i wykręcaniem się.

Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy także meble z innych gatunków drewna.