Meble ogrodowe

MEBLE OGRODOWE

komplety ogrodowe od producentaKomplety drewnianych mebli ogrodowych to gotowe rozwiązania do zaadoptowania przestrzeni wypoczynkowej w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Drewniane meble ogrodowe są najpopularniejszymi meblami wypoczynkowymi kupowanymi przez klientów na polskim rynku. Ich zaletą jest przede wszystkim trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Meble ogrodowe są nieocenionym elementem wystroju tarasu czy ogrodu. Solidne konstrukcje naszych mebli tworzą reprezentacyjne i jednocześnie sprzyjające relaksowi i wyciszeniu produkty. Wszystkie nasze wzory odznaczają się ciekawą i elegancką stylistyką. Są stonowane i wysmakowane, a jednocześnie wygodne, funkcjonale i praktyczne. Projektujemy trwałe, długowieczne oraz łatwe w konserwacji drewniane meble ogrodowe.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnik tradycji czy też minimalizmu i prostoty, jak również romantyczna dusza.

 

Drewno

Nasze meble wykonywane są z wyselekcjonowanego litego suszonego drewna robinii akacjowej, sosny oraz świerku. Stosowanie suszonego materiału zabezpiecza nasze wyroby przed pękaniem i wykręcaniem się.

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy także meble z innych gatunków drewna.

 

Montaż

Nasze meble ogrodowe staramy się składać bez użycia śrub i wkrętów, w celu nadania im zdecydowanie wyższego standardu jakości i estetyki. Taki zabieg wymaga od nas poświęcenia każdemu elementowi zestawu dużo więcej czasu, zaangażowania i nakładu pracy. Jednakże niektóre meble wymagają zastosowania metalowych elementów łączących. Wówczas staramy się umiejscowić łączenia w takich miejscach, aby były niewidoczne lub maskować za pomocą kołków. Ponadto stosujemy najwyższej jakości nierdzewne elementy łączące, śruby i wkręty. Wybierając meble ogrodowe, mające służyć nam przez klika lat, nie warto oszczędzać na tanich i łatwo ulegających korozji elementach łączących. Skorodowane elementy zmniejszą estetykę mebli i w wielu przypadkach negatywnie wpłyną na wygląd drewna. Wiele gatunków drewna jest mało odporna na rdzę, powodującą przebarwienia w drewnie.

Przy zakupie produktów drewnianych warto upewnić się, że błahe i często niewidoczne detale zostały wykonane z należytą starannością i z zastosowaniem najlepszych materiałów. 

 

 

 

Wzór Owal

komplet mebli ogrodowych w kolorze pinia Klasyczny zestaw ogrodowy, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród Klientów, ceniących sobie wygodę i praktykę, podczas towarzyskich spotkań przy grillu.  

 

 

 

 

Czytaj więcej: Wzór Owal

Wzór tarasowy

 

  listewkowy komplet mebli ogrodowych Idealny zestaw do ogrodu lub na taras czy balkon. Zestaw obejmuje prostokątny stół, wygodną ławę, dwa krzesła w opcji z podłokietnikami lub bez. Komplet wykonany z sezonowanego drewna robinii akacjowej. Lekkie i praktyczne meble doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność częstego przestawiania.

 

Czytaj więcej: Wzór tarasowy

Wzór Cube

 

wzór kostka cubeProsty, a zarazem elegancki zestaw ogrodowy, wykonany w ponadczasowym charakterze i stylistyce. Komplet obejmuje praktyczny prostokątny stół oraz dwa wygodne krzesła i ławę. Zgrabny zestaw również idealnie nadaje się na mniejsze tarasy czy balkony - praktycznym rozwiązaniem jest tutaj stół, pod który można wsunąć ławę i krzesła, co pozwoli na zaoszczędzenie miejsca.

 

Czytaj więcej: Wzór Cube

Wzór Biesiadny

wzór biesiadny na styl góralski

   Duży, solidny i masywny komplet ogrodowy składający się ze stołu i dwóch ław. Praktyczne ławy z oparciami pozwolą na długie przesiadywanie i biesiadowanie na świeżym powietrzu. Stół wzmacniany w dolnej części deską - mogącą służyć jako dodatkowa półka. Ręcznie rzeźbione elementy zestawu nadają mu niepowtarzalny wygląd.

 

Czytaj więcej: Wzór Biesiadny

Wzór holender - nowość

 

nowoczesne meble ogrodowe

 

 

 

Luksusowy komplet mebli ogrodowych w zachodnioeuropejskiej stylistyce jest kolejną nowością w naszej ofercie na ten sezon. Więcej informacji na temat tego zestawu pojawi się wkrótce. W razie zainteresowania prosimy o kontakt  poprzez formularz kontaktowy naszej strony.

Czytaj więcej: Wzór holender - nowość

Huśtawka z daszkiem

ekskluzywna huśtawka ogrodowa

Wyjątkowo oryginalna huśtawka, długo oczekiwała w naszej galerii inspiracji na realizację. Pomimo sporego zainteresowania tym modelem, aż dotychczas brakowało nam zdecydowanego klienta, aby podjąć próbę realizacji tej niebanalnej huśtawy. Pragniemy oficjalnie podziękować Panu Maciejowi G. za cierpliwość oraz zaufanie, które zaowocowało powstaniem tego modelu. Mamy zatem zaszczyt wprowadzić model tej huśtawki do regularnej produkcji.  

 

Więcej informacji oraz zdjęć pojawi się wkrótce.

Czytaj więcej: Huśtawka z daszkiem